header-banner-image

Tır Kamyon

Aksesuarları

Tır Kamyon Aksesuarları

NGO Nurgül Otomotiv olarak hizmet verdiğimiz sektörümüzde bugüne dek bir çok ürün grubunda faaliyetlerimizi yürütmeye devam ediyoruz. En çok rağbet gören ürünlerimizin başında gelen kamyon iç ve dış aksesuarları ve parçalarında Konya başta olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Tır, kamyon ve ağır vasıtaların tüm aksesuar çeşitlerini en kaliteli şekilde imal etmekte olan firmamız sizlere piyasadaki en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

 

Özellikle krom aksesuarlar kateforisindeki ürünlerimizde imalatıçı firma olarak hem toptan satış hem de perakende satış olarak Türkiye'nin hemen hemen tüm illerine tır aksesuar malzemeleri göndermekteyiz. Tepe rüzgarlıkları ve yan rüzgarlıkları başta olmak üzere kaporta aksesuarları alanında da üretici firma olmanın avantajını kullanarak en iyi fiyatlarla müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz.

 

Tır, kamyon ve ağır vasıta araçların iç döşeme ürünlerinde de hizmet veren firmamız koltuk kılıfları, yatak kılıfları, perdeler, halı ve paspaslar gibi bir çok üründe de müşterilerimize en uygun fiyatlarla satış yapmaktayız. Aynı şekilde kamyon ve tırların iç ve dış süslemelerine dair gerekli tüm malzemeleri üretmekte ve gerektiğinde tedariğini gerçekleştirmekteyiz. Bunlara ek olarak jant kapakları, bijonlar ve jant fırfırları gibi teker aksesuarlarını da imal etmekte ve satmaktayız.

 

Tır, kamyon ve ağır vasıta taşıtların ayna çeşitlerini de üreten ve en ucuz fiyatlarla satşını gerçekleştirmekteyiz. Yan aynalar, kör nokta aynaları, iç dikiz aynaları, iç aksesuar aynaları gibi bir çok çeşitte araç aynalarında imalat ve tedarik işlemlerini yürütmekteyiz. Tüm büyük araçların iç ve dış taraflarında yer alması gereken emniyet ekipmanlarını ve malzemelerini de üreten firmamız bir çok farklı malzemeyi kullanımınıza sunmaya devam edecektir.