header-banner-image

Oto Elektrik

Ekipmanları

Oto Elektrik Ekipmanları

NGO Nurgül Otomotiv olarak tır, kamyon ve ağır vasıta oto elektrik ürünlerinin imalatını, tedariğini ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Oto elektrik yedek parçaları toptan ve perakende olarak satmakta ve ihtiyaç duyan müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Oto elektrik yedek parça fiyatlarımız piyasadaki bir çok firmaya oranla çok daha avantajlıdır.

 

Uygun fiyatlarımızın temelde iki nedeni bulunmaktadır. Çok daha ucuz fiyatlarla oto elektrik malzemeleri satmamızın ilk nedeni bir çok ürünün kendi imalatımız olmasıdır. Diğer bir nedeni ise bir çok rakibimizden daha fazla ürün tedariği gerçekleştirdiğimiz ve yüzde yüz imalatçı firmalarla çalıştığımız için çok daha avantajlı fiyatlardan ve iskontolardan yararlanabilmemizdir.

 

Tüm tır, kamyon ve ağır vasıta yedek parça imalat ve satışında bugüne kadar hep en güvenilir firma olma hedefi ile faaliyetlerimizi yürüttük. Bunun karşılığını da memnun ve sadık müşteri olarak aldık. Bir çok oto elektrik malzemelerimizde online satışa geçmeyi planladığımız bu süreçte bu müşteri portfoyümüzü daha da arttırmayı ve sektörümüzde tüm Türkiye'de lider firma haline gelmeyi hedefliyoruz.

 

İmalatını ve tedariğini gerçekleştirerek en uygun fiyatlarla toptan ve perakende satşını gerçekleştirdiğimiz oto elektrik ürünleri grubumuzda tır, kamyon ve ağır vasıta far çeşitleri, korna çeşitleri, merkezi kilit sistemleri ve güvenlik sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, ısıtıcı ve soğutucular, iç ve dış dekor lambaları ve son olarak sis ve ikaz lambaları gibi bir çok çeşitte ürünlerle müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.