Hakkımızda

Hakkımızda

NGO Nurgül Otomotiv olarak tır, kamyon ve ağır vasıta araçların aksesuarlarını, elektrik ekipmanlarını, webasto yedek parçalarını ve dorse yedek parçalarını imal etmekte ve satmaktayız. Alkotek firması ile birleşerek gücümüze güç katarak ve sektörümüzde öncü firma olmayı başardık. Hizmet verdiğimiz tır kamyon aksesuarları ve webasto yedek parçaları alanında tüm ürünleri kendi bünyemizde imal ederek en uygun fiyatlarla müşterilermizle buluşturmaktayız. Bunların dışında eberspacher markasının ürünlerini ithal ederek aynı şekilde satışını gerçekleştirmekteyiz.

 

Tır ve kamyon aksesuarları grubumuzda tır iç ve dış aksesuarları, emniyet ekipmanları, krom aksesuarlar, rüzgarlıklar, ayna çeşitleri ve jant kapakları gibi bir çok kategoride imalat yapmakta ve piyasaya toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda dorse ekipmanları kategorisinde reflektör çeşitleri, uyarı ikaz levhaları, dorse dolapları, dorse takozları, teker çamurlukları ve dorse tankları gibi bir çok ürünlerin üreticisi olarak en uygun fiyatlarla müşterilermize hizmet vermekteyiz.

 

Alkotek firması ile birleştikten sonra webasto yedek parçaları alanında da faaliyet göstermeye başladık. Alkotek'in imal ettiği tüm webasto ekipmanlarını bünyemizde imal etmeye ve eberspacher markasının ürünlerini de ürün gamımıza ilave ederek satışını gerçekleştirmekteye devam ediyoruz. Webasto yedek parçaları kategorisinde ise webasto setleri, yanma odaları, yakıt pompaları, fan motorları, yakıt filtreleri, kızdırma bujileri, alev dedektörleri, conta takımları, webasto tankları, webasto bağlantı ayakları, webasto hortumları ve tank takozları gibi bir çok ürünü üretmekte ve cazip ücretlerle satışını gerçekleştirmekteyiz.

 

Son olarak hizmet verdiğimiz tır, kamyon ve ağır vasıta araçların elektrik yedek parçalarını da imal etmekte ya da tedariğini gerçekleştirerek satmaktayız. Oto elektrik ekipmanları grubumuzda far çeşitleri, korna ekipmanları, merkezi kilit ve alarm sistemleri, ses ve görüntü sistemleri, su ısıtıcı ve araç içi buzdolapları, iç ve dış dekor aydınlatmaları ve sis ve ikaz lambaları gibi bir çok kategoride ürünlerle hizmet vermekteyiz.