header-banner-image

Dorse Yedek

Parça

Dorse Yedek Parça

Dorse yedek parçaları imalat ve satışı denilince akla gelen ilk firmalardan birisi olmayı başarmış firmamız bir çok ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları ile bu sektörde kendisinden sıkça söz ettirmektedir. NGO Nurgül Otomotiv Tır Kamyon ve Ağır Vasıta Yedek Parça ve Aksesuarları olarak tır, kamyon, çekici ve traktör gibi dorse kullanan tüm taşıtların dorse ekipmanlarını ve dorse yedek parçalarını üretmekteyiz.

 

Yalnızca tır, kamyon gibi taşıtların değil, dorse kullanan tüm taşıtların dorselerinde kullanacağı parçaları kendi bünyesinde imalatını gerçekleştirmektedir. Dorse reflektörleri ve ikaz levhaları gibi bir çok güvenlik ekipmanının yanı sıra dorse dolap çeşitleri, dorse tapa ürünleri, dorse çamurlukları ve çamurluk aksesuarları, dorse takozları, köşe ekipmanları ve dorse tankları gibi bir çok ürünün üretimini yaparak en avantajlı fiyatlarımızla gerek toptan gerek perakende olarak satmaktayız.

 

NGO Nurgül Otomotiv yakın zamanda bünyesine Alkotek firmasını da katarak ürün çeşitliliğini ve üretim gücünü artırmıştır. Bu güçlenmenin etkisi müşterilerimize hem ürün çeşitliliğimizin artması hem üretim kalitemizin sürekli gelişmesi ve fiyatlarımızın çok daha uygun şekilde revize edilmesini mümkün kılmıştır. Sektörümüzde giderek etkinliğini artıran firmamız piyasaya ve rakiplerimize göre hem daha ucuz ürünler üretmeye hem de kalitesini sürekli arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Sektörün en iyi firması olmak ve tüm Dünya'da ülkemizi bu sektörde lider haline getirme hedefimiz bizi daha da güçlendirmeye devam edecektir.